See other templatesSee other templates

چارسو

آنان را می شناسم ،سال  قبل برای تهیه جهیزیه آمده بودند ، یک احساس آشنایی و تعلق به مجتمع دارند ، همسرش چابکی قبل را ندارد و مسیر فروشگاه سیسمونی را بر نوار نقاله طی می کند .

کوچولو پسر هست یا دختر ؟

قبل از اینکه جواب را از مادر بشنوم ، پدر را در روبروی غرفه نوزادان دختر می بینم ، یک سیسمونی کامل را خریداری و دوباره از جلو صندوق بر می گردد ، او یادش رفته، اسباب بازی دخترانه بردارد.

موقع رفتن با او  روبرو می شوم .

یک حال و احوال گرم  و صمیمی

 می گوید: تا چشم برهم بزنم باید دوباره برای تهیه جهیزیه دخترم به مجتمع بیایم.

همان چارسوق یا چارسویی است که  همه ما خاطراتی از آن را  در ذهن و یادهایمان داریم، چارسو  یادآور بازار و راسته هایی است که در آن با یکدیگر تلاقی می کردیم ، از کیفیت اجناس ، از گرانی و ارزانی آنها سخن می گفتیم . ما هم قصد داریم در این چارسوی مجازی ارتباطی چند سویه با مشتریان ، تأمین کنندگان  برقرار کنیم .

چارسو فضایی است که مشتریان می توانند گذشته بازار را به یاد آورند و مطلب بنویسند ، چارسو قصد دارد فضای بازار را در وب سایت بیاورد تا مشتری در هنگام خرید و خروج از مجتمع احساسی خوش آیند داشته باشد.

 

به ما در مدیریت مجتمع و خدمات رسانی بهتر یاری نمایید.

Native RTL Supportما را باارسال نظرات خود یاری نمایید، پیشنهادات ارزنده شما می تواند راه گشای ما در خدمت رسانی بهتر به شما باشد.

شرکت در قرعه کشی

Ultimate Browsers Supportبا خرید از مجتمع در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

با ما همراه باشید.

Docs and Supportمجتمع تجاری حاج خلیلی در تلاش است تا با راحت نمودن پرداخت شما را در تامین کالای مورد نیازتان یاری نماید.

چرا باید از مجتمع تجاری حاج خلیلی خرید کنیم؟

مجتمع تجاری حاج خلیلی

خرید آسان

 

Go to top