See other templatesSee other templates

مجتمع تجاری حاج خلیلی به عنوان یکی از گستردهترین شبکههای توزیع نوین کالا در استان کرمان به عنوان زیر مجموعه شرکت تجارت گستر حاج خلیلی در تاریخ 1387آغاز بکار کرد و به عنوان حرکتی پیشتاز در جهت نوین سازی نظام توزیع کالاهای مصرفی و بادوام در سطح خردهفروشی مورد بهرهبرداری قرار گرفت.

از آنجا که سالمسازی شبکه توزیع از مهمترین زمینههای توسعه اقتصادی ،تامین عدالت اجتماعی و امنیت اقتصادی اکثریت مردم جامعه است به همین منظور  مجتمع تلاش نمود درراستای اصلاح شبکه توزیع، حذف واسطهها و جلوگیری از افزایش کاذب قیمتها در بازار، قدم بردارد .

مجتمع تجاری حاج خلیلی  در حال حاضر با 12000 هزار متر مربع سطح فروش و با 42 فروشگاه و 200پرسنل، با مشارکت بیش از 14شرکت تولیدی و تامین کننده ، در حال خدمت رسانی به هموطنان کرمانی میباشد.

هم اکنون مجتمع تجاری حاج خلیلی در هفتمین سال تاسیس خود ، با دو برنامه و منشور اخلاقی و کاری که همانا ایجاد اشتغال بیشتر برای جوانان به خصوص قشر تحصیلکرده مرد و زن می باشد ، کمک  به خانواده ها و جوانان برای تشکیل زندگی با شعار جهیزیه به همراه برگزاری مراسم ازدواج با اقساط بلند مدت 36 ماهه  را سرلوحه کارقرار داده و بحمدالله تا کنون با استقبال مردم فهیم و قانع  قرار گرفته است.

به ما در مدیریت مجتمع و خدمات رسانی بهتر یاری نمایید.

Native RTL Supportما را باارسال نظرات خود یاری نمایید، پیشنهادات ارزنده شما می تواند راه گشای ما در خدمت رسانی بهتر به شما باشد.

شرکت در قرعه کشی

Ultimate Browsers Supportبا خرید از مجتمع در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

با ما همراه باشید.

Docs and Supportمجتمع تجاری حاج خلیلی در تلاش است تا با راحت نمودن پرداخت شما را در تامین کالای مورد نیازتان یاری نماید.

چرا باید از مجتمع تجاری حاج خلیلی خرید کنیم؟

مجتمع تجاری حاج خلیلی

خرید آسان

 

Go to top