See other templatesSee other templates

همواره خریدی آسان و لذت بخش همراه با افزایش توان تامین کالاهای مورد نیاز همشهریان شعار ما بوده است.

 با اعلام نتایج یازدهمین مرحله قرعه کشی مجتمع  تجاری حاج خلیلی  این بار نیز همچون سالهای گذشته جمعی از مشتریان از جوایز نفیس و ارزنده ای در قرعه کشی سالیانه  بهره مند شدند . در این سری از قرعه کشی  پنجاه نفر از مشتریان به حکم قرعه جوایزی را دریافت کردند و یکدستگاه خودرو پراید بعنوان جایزه ویژه به برنده خوش شانس خانم فرشته رجب زاده تهرودی تعلق گرفت و سوئیچ خودرو طی مراسمی توسط مدیر مجتمع آقای حاج خلیلی به وی اعطا شد.

 خانم رجب زاده در گفتگو با خبرنگار روزنامه واقعه ضمن ابراز خوشحالی از شانس بدست آمده اظهار داشت:از سالها ی گذشته یکی از مشتریان مجتمع تجاری حاج خلیلی بوده است و تمامی مایحتاج زندگی و حتی جهیزیه خود را از این مرکز تهیه نموده است وی افزود این مجتمع محسنات فراوانی دارد ، وجود تمامی کالاهای مورد نیاز در فروشگاه از اتلاف وقت و هزینه های رفت و آمد  خانواده  جلوگیری میکند و این مورد برای من و همسرم که شاغل هستیم بسیار ارزشمند است خصوصا اینکه فروشندگان بخوبی رسم مشتری مداری را میدانند و برخوردشان بسیار رضایت بخش  است از سوی دیگر فروش اقساطی در مجتمع با میزان درآمد من و همسرم همخوانی داشته و بخوبی توانسته ایم بودجه زندگی را مدیریت کنیم که لازم است  از مدیریت و کارکنان زحمت کش فروشگاه قدردانی نمایم و امید وارم این روند همچنان ادامه داشته باشد .خانم رجب زاده تهرودی  در ادامه افزود خبر برنده شدن وسپس دریافت سوئیچ خودرو از خوشایند ترین اتفاقات این چند ساله  من بود.

مجتمع تجاری حاج خلیلی با بکارگیری بیش از 200 نفر از جوانان جویای کار نقش موثری در ایجاد اشتغالزایی ایفا نموده است همچنین توانسته است در بین مراکز خرید استان کرمان بعنوان شاخص مطرح باشدو جالب اینکه از شهرستانهای اطراف هم  مشتریان فراوانی را جذب کرده است .از افتخارات این مجتمع تجاری است که موفق شده در سایه رعایت احکام و ارزش های بازار اسلامی و احترام به کرامت انسانها الگویی جذاب از یک واحد تجاری و ارزشی را  ارائه دهد و حضور مسئولین کشوری  بسیج اصناف در مجتمع و قدر دانی آنان از نوع فعالیت ها و خدمات  گواه این مطلب است. مجتمع تجاری حاج خلیلی مجموعه بزرگی است که میتواند تمامی نیازهای خرید شهروندان را با هر سلیقه و سطح درآمد جوابگو باشد.

 ارائه خدمات مناسب و تسهیلات لازم جهت خرید آسان و مشتری مداری از مزیت های بارز این مرکز است . فروش نقدی کلیه اجناس و کالاها با تخفیف 2 تا 10 درصدی و ارائه جهیزیه کامل همراه با برگزاری مراسم ازدواج با اقساط 36 ماهه و جهیزیه کامل با برگزاری مراسم ازدواج بصورت 10 ماهه بدون کارمزد بخشی از خدمات مجتمع تجاری حاج خلیلی در راستای رضایت مندی مشتریان است. این مرکز با بکارگیری مدیران کارآمد ومتعهد و نظر سنجی از مشتریان توانسنه اجناس مورد نیاز شهروندان را با برند های مشهور ایرانی و خارجی تهیه و با حضور فعال 42 صنف در مجتمع عرضه نماید.   خرید کالا با اقساط بلند مدت بدون پیش پرداخت و خرید اجناس با اقساط 10 ماهه به قیمت نقدی و بدون کارمزد و سود  از جمله خدمات ارزنده مجتمع تجاری حاج خلیلی در جهت رفاه شهروندان محسوب میشود. لازم به یاد آوری است که این مرکز برای خودرو مشتریان پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته است .

به ما در مدیریت مجتمع و خدمات رسانی بهتر یاری نمایید.

Native RTL Supportما را باارسال نظرات خود یاری نمایید، پیشنهادات ارزنده شما می تواند راه گشای ما در خدمت رسانی بهتر به شما باشد.

شرکت در قرعه کشی

Ultimate Browsers Supportبا خرید از مجتمع در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

با ما همراه باشید.

Docs and Supportمجتمع تجاری حاج خلیلی در تلاش است تا با راحت نمودن پرداخت شما را در تامین کالای مورد نیازتان یاری نماید.

چرا باید از مجتمع تجاری حاج خلیلی خرید کنیم؟

مجتمع تجاری حاج خلیلی

خرید آسان

 

Go to top