See other templatesSee other templates

اخبار

اطلاعیه فوری

به اطلاع همکاران شرکت تجارت گستر حاج خلیلی می رساند، جهت ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی  و کمیته انضباطی کار همکاران مجتمع حاج خلیلی به آقای جیواد و همکاران فایتون به آقای محمدعلی صانعی (انفورماتیک)، مراجعه نمایید.

(آخرین مهلت ثبت نام 20 دی 1394)

مجتمع تجاری حاج خلیلی در راستای رضایت مشتریان تخفیف های ویژه زیر را در نظر گرفته است:

فروش  نقدی کلیه اجناس و کالاها از تخفیف 2 تا ده درصدی

جهیزیه کامل همراه با برگزاری مراسم ازدواج با اقساط 36 ماهه بدون پیش پرداخت

جهیزیه کامل همراه با برگزاری مراسم ازدواج بصورت 10 ماهه بدون کارمزد

همواره خریدی آسان و لذت بخش همراه با افزایش توان تامین کالاهای مورد نیاز همشهریان شعار ما بوده است.

ادامه مطلب: خانم فرشته رجب زاده تهرودی برنده خوش شانس یازدهمین مرحله قرعه کشی مجتمع تجاری حاج خلیلی

در جلسه عمومی کارکنان مجتمع تجاری حاج خلیلی  ،مدیر عامل شرکت تجارت گستر حاج خلیلی با ذکر این مطلب گفت : شما کارکنان این مجتمع از سرمایه های این شرکت هستند و سود حاصل از این سرمایه اعتبار و اعتمادی است که نصیب مردم و مدیران شرکت خواهد شد.

مهندس صانعی یادآور شد: همه کسانی که در این شرکت مشغول به کار هستند ، بمنزله تیمی هستند که برای یک هدف که همان کسب روزی حلال می باشد ، تلاش می کنند.

وی نظم و انضباط را یکی از ارکان موفقیت در هر پروژه ای توصیف کرد و گفت : رعایت نظم و انضباط سبب شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر مجموعه می شود ودر سایه آن می شود به دیگر اهداف شرکت نائل شد.

ادامه مطلب: شما همکاران سرمایه شرکت هستید

جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حمایت شرکت تجارت گستر حاج خلیلی

جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حمایت شرکت تجارت گستر حاج خلیلی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان سه شنبه 28/2/1395 در تالار حافظ دانشگاه آزاد اسلامی کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت گستر حاج خلیلی این مراسم با حضور مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، معاونین دانشگاه علوم پزشکی ، نمایندگان محترم بانک رفاه، رئیس هیئت مدیره شرکت تجارت گستر حاج خلیلی جناب آقای حاج حسین حاج خلیلی ، مدیریت مرکز خرید فایتون و مدیران ارشد این شرکت برگزار گردید.

ادامه مطلب: جشن ازدواج دانشجویی

صفحه1 از2

به ما در مدیریت مجتمع و خدمات رسانی بهتر یاری نمایید.

Native RTL Supportما را باارسال نظرات خود یاری نمایید، پیشنهادات ارزنده شما می تواند راه گشای ما در خدمت رسانی بهتر به شما باشد.

شرکت در قرعه کشی

Ultimate Browsers Supportبا خرید از مجتمع در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

با ما همراه باشید.

Docs and Supportمجتمع تجاری حاج خلیلی در تلاش است تا با راحت نمودن پرداخت شما را در تامین کالای مورد نیازتان یاری نماید.

چرا باید از مجتمع تجاری حاج خلیلی خرید کنیم؟

مجتمع تجاری حاج خلیلی

خرید آسان

 

Go to top